Послуги перевірки на детекторі брехні

Поліграф – технічний апарат, що одночасно і синхронно реєструє параметри дихання та серцебиття, електричну активність шкіри й інші фізіологічні характеристики. Його широко застосовують для виявлення фактів неправди, приховуваної конкретними особами. Послуги детектора брехні широко потрібні на підприємствах, під час вирішення судових спорів, проведення службових та інших розслідувань.

Тестування у такий спосіб корисне для компаній, діяльність яких пов’язана з фінансами, державною таємницею, цінними паперами, дає широкі можливості для корупції, зловживання своїм становищем. З його допомогою легко попередити та виявити випадки розкрадання, шахрайства, обману керівництва. Послуги поліграфа необхідні при прийомі на роботу та для працевлаштованого персоналу, щоб досягти дисципліни та більшої відповідальності.

Замовити тестування у LieDetectionGroup

Наша компанія займається опитуваннями будь-якої складності за допомогою спеціального обладнання виробництва США. Співпрацюємо з різними юридичними та державними підприємствами, великими й дрібними компаніями. Допомагаємо уникнути порушень кадрової безпеки та фінансових втрат через недбайливих працівників.

Підприємствам та компаніям надаємо такі послуги:

 • перевірку на поліграфі під час працевлаштування. Проводиться під час розгляду кандидата на посаду. Мета – визначити факти шахрайства, розкрадання на попередніх місцях роботи, виявити, чи немає згубних залежностей, дізнатися про реальні причини звільнення;
 • планову перевірку чинних працівників. Проводиться для підтримки дисципліни, формування відповідальності та підвищення продуктивності. Необхідна при виявленні фактів крадіжки, неправомірних переказів коштів, корупції та ін.;
 • тестування працівників, які звільняються або переведені. Ініціюється з метою виявлення недоліків і розкрадань, визначення сумлінності людини. Така перевірка зазвичай проводиться до видачі даному співробітнику останнього грошового розрахунку.

Проводимо службові розслідування для пошуку винного/винних.

Працюємо також із фізичними особами. Послуги поліграфа у Києві необхідні у різних життєвих ситуаціях, коли дуже важливо довести правду. Результати допомагають розібратися у сімейних конфліктах, приймати рішення, захистити себе від наговорів, налагодити стосунки з рідними та близькими. Фізичні особи замовляють такі процедури:

 • перевірка проблемних підлітків. Проводиться для визначення факту крадіжки, вживання алкоголю, наркотиків, встановлення інших залежностей;
 • тестування домашнього персоналу (няні, особисті водії, охоронці, домробітниці, садівники, покоївки, доглядальниці та ін.). Проводиться як під час прийому на роботу, так і у процесі (для переконання у благонадійності чи після виявлення крадіжки у будинку, під час проведення розслідувань);
 • перевірка вірності на поліграфі. Ініціюється одним із подружжя при підозрі іншого в зраді, у тому числі перед весіллям.

Виконуємо психофізіологічні експертизи у межах судових розслідувань, пошуку винних у цивільних, кримінальних справах. Комплексне тестування на підприємствах підвищує їхню ефективність, допомагає зберегти кадрову безпеку.

Пропонуємо послуги поліграфолога з великим практичним досвідом та відповідною освітою. Маємо сучасне обладнання, гарантуємо точність результатів. Тестування на детекторі брехні коштує недорого. Співпрацюємо з підприємствами на тимчасовій чи постійній основі.

Для замовлення послуги телефонуйте або залиште запит на сайті для зворотного зв’язку.

 
Замовити дзвінок

  Ім'я *

  Телефон *

  ×
  Call Now Button