О компании

ОСНОВОПОЛОЖНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

1. Допомогти правдивому перевіреному "залишитися" правдивим.

Не забувайте, що результат перевірки на поліграфі є імовірнісними. Це означає, що завжди є ймовірність помилки. Цей принцип говорить про те, що поліграфолог зобов’язаний діяти таким чином, щоб людина, яка правдиво відповідає на тестові питання, успішно пройшла тест.

2. Допомогти клієнту побачити проблему.

Цей принцип говорить про те, що поліграфолог зобов’язаний точно визначити проблемні теми (якщо це кадрове тестування) або причетність перевіреної особи до протиправних дій (якщо це тестування в рамках розслідування).

Для забезпечення вищевказаних принципів роботи експерт-поліграфолог зобов’язаний досконало володіти методиками проведення досліджень із застосуванням поліграфа, а також неухильно слідувати протоколу їх застосування. Всі поліграфологи ТОВ «ЛАЙ ДЕТЕКШИН ГРУП» в обов’язковому порядку не рідше одного разу на рік проходять курси підвищення кваліфікації, як в рамках компанії, так і беручи участь в семінарах, конференціях та інших заходах, що проводяться професійними спільнотами (Колегія поліграфологів України, Асоціація поліграфологів України), що забезпечує високий рівень професіоналізму.

При проведенні тестувань на поліграфі використовуються переважно класичні методики шкіл США, перевірені часом. Крім цього, фахівці-поліграфологи компанії володіють також методиками інших шкіл (Росії, України).

ОБЛАДНАННЯ

Психофізіологічні дослідження проводяться на сучасному, одному з кращих, обладнанні виробництва США — Lafayette і Axciton.

НАША КОМАНДА

Головний офіс «Лай Детекшин груп» розташовуються в Києві по пр. Перемоги, 118, офіс 522-525. Крім цього наші представники є містах Львів і Дніпро. При необхідності для проведення перевірки на поліграфі «детекторі брехні» можливий виїзд в будь-який інший населений пункт країни.

Штат компанії-це психологи і юристи, в тому числі — колишні співробітники правоохоронних органів. Це дозволяє ефективно виконувати завдання не тільки в рамках кадрових тестувань, а й при проведення службових розслідувань.

Zubanov

Зубанов Руслан Леонідович

Директор компанії

Експерт-поліграфолог, член ГО «Колегія поліграфологів України»

Стаж практичної роботи в якості поліграфолога — з 2009 року.

Вища юридична та психологічна освіта. 15 років служби в міліції, з них останні 9 років — служба в карному розшуку.

Спеціальна освіта:

 • спеціальний курс навчання в спеціалізованому центрі професійно-психологічної підготовки персоналу служб безпеки комерційних структур «Альфа-Щит» за напрямом «Полиграфолог» (2009);
 • курси підвищення кваліфікації в «Українському Бюро психофізіологічних досліджень та Безпеки» за програмою «Застосування поліграфа при проведенні розслідувань і роботі з кадрами» (2012);
 • курс Президента Всеукраїнської асоціації поліграфологів Дубровського А.Є. «Практичні аспекти психофізіології для поліграфологів» (2016);
 • курс підвищення кваліфікації директора Американського Міжнародного Інституту Поліграфа (Стогбрідж, штат Атланта) Чака Слапскі, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Колегії поліграфологів України за програмою «Валідність методики психологічних досліджень із застосуванням поліграфа» (2016);
 • курс підвищення кваліфікації Колегії поліграфологів України (2017);
 • курс підвищення кваліфікації за програмою Міжнародного навчально-методичного семінару для поліграфологів по темі: «Ефективні техніки інтерв’ю (допиту) та тестування на поліграфі в кадровій роботі та розкритті злочинів» (2019).
 • курс підвищення кваліфікації в Інституті підготовки керівних кадрів Національної академії внутрішніх справ України за програмою: «Підвищення кваліфікації поліграфологів з питань проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа» (2021).
[:ru]Нестеренко[:]

Анна Нестеренко

Заступник директора Компанії

Проводить перевірки англійською мовою

Психолог. Експерт-поліграфолог.

Член ГО «Всеукраїнська асоціація поліграфологів України».

Стаж практичної роботи в якості поліграфолога — з 2016 року.

Спеціальна освіта:

 • спеціальний курс навчання в «Lie Detection Group» за програмою: «Застосування поліграфа при проведенні розслідувань і роботі з кадрами» (2016);
 • курс Президента Всеукраїнської асоціації поліграфологів Дубровського А.Є. «Практичні аспекти психофізіології для поліграфологів» (2016);
 • курс підвищення кваліфікації Директора Американського Міжнародного Інституту Поліграфа (Стогбрідж, штат Атланта) Чака Слапскі, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Колегії поліграфологів України за програмою «валідність методики психологічних досліджень із застосуванням поліграфа» (2016).
 • курс підвищення кваліфікації в Інституті підготовки керівних кадрів Національної академії внутрішніх справ України за програмою: «Підвищення кваліфікації поліграфологів з питань проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа» (2021).
Tsupilo

Людмила Цупило

Експерт-поліграфолог.

Член ГО «Всеукраїнська асоціація поліграфологів».

Стаж практичної роботи в якості поліграфолога з 2017 року

Спеціальна освіта:

 • спеціальний курс навчання в центрі курсової підготовки «Lie Detection Group» за програмою: «Застосування поліграфа при проведенні розслідувань і роботі з кадрами»;
 • курси підвищення кваліфікації від Одеського національного університету імені І.І. Мечникова на базі Всеукраїнської асоціації поліграфологів за програмою «Психофізіологічні методи дослідження та експертизи з використанням поліграфа».
Bogma

Олександр Богма

Експерт-поліграфолог.

Член ГО «Колегія поліграфологів України».

Стаж практичної роботи в якості поліграфолога з 2016 року

Спеціальна освіта:

 • спеціальний курс навчання в «Chicago Polygraph Institute» за програмою «Polygraph Training»;
 • спеціальний курс навчання в центрі курсової підготовки «Lie Detection Group» за програмою: «Застосування поліграфа при проведенні розслідувань і роботі з кадрами».
Bura

Юлія Бурая

Психолог. Експерт-поліграфолог

Проводить перевірки англійською мовою

Спеціальна освіта:

 • «Експерт-поліграфолог. Спеціальний курс підвищення кваліфікації »(2020);
 • щорічні курси підвищення кваліфікації поліграфологів (2021).
[:ru]Шестаков[:]

Михайло Шестаков

Експерт-поліграфолог.

Освіта вища юридична

Стаж у напрямку відбору та оцінки персоналу Національної поліції України з 2015 року. Стаж проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа — з грудня 2016 року.

Спеціальна освіта:

 • спеціальний курс навчання в Міжнародній асоціації поліграфологів і компанії «Аксітон Системс» (Axciton Systems, Inc. USA).

Обговорюючи з Замовниками мета тестувань, ми перш за все намагаємося зрозуміти їх «біль» (фундаментальну причину звернення). Якщо при постановці клієнтом завдання ми розуміємо, що існує інший, більш ефективний спосіб її вирішення — ми повідомляємо про це Замовника перевірки на поліграфі — і, таким чином, не нав’язуємо клієнтам непотрібні їм послуги.

♦ ♦ ♦

Необхідно відзначити, що ми з високою відповідальністю ставимося до питання конфіденційності! Згідно політики Компанії, вся інформація, отримана в ході тестування на поліграфі «детекторі брехні», належить ВИКЛЮЧНО Замовнику перевірки! За бажанням клієнта може бути укладений договір про конфіденційність.

Замовити дзвінок

  Ім'я *

  Телефон *

  ×
  Call Now Button