Перевірка на детекторі брехні при подружній зраді

Пройти детектор брехні на зраду тепер можуть не тільки герої ваших улюблених серіалів. Цілком реальна послуга надається нашою компанією, де працюють фахівці з багаторічним стажем. Поліграф на зраду повністю прибере сумніви, які просто отруювали вам життя. Якщо ви сумніваєтеся в подружній вірності, то ці думки постійно крутяться в голові, не даючи розслабитися і зануритися в світ любові і довіри. Пора припинити це все, а значить, пройти перевірку на зраду з поліграфом. Ця процедура займає кілька годин. Тестування проводиться в комфортних умовах, не змушуючи даремно нервувати вас і вашого партнера. 

Переваги перевірки

Погодьтеся, що постійно стежити за активністю в соціальних мережах вашого коханого — марна трата часу. Можна щось знайти або через недосвідченість пропустити якийсь «лайк», віртуальний флірт або навіть знайомство. Наймати приватного детектива, який за свої послуги запросить пристойну плату, також не всім підходить. Що ж робити? Детектор брехні влаштує перевірку на зраду, видаючи найточніші результати. 

Переваги:

 1. Ціна на поліграф зради відносно мала. Порівняти її з послугами сищиків, програмістів, які зламують акаунти, — і відразу видно вигідні сторони послуги.
 2. Перед тим як вступити в шлюб з людиною, хочеться прибрати останні негативні думки і підозри. Повністю довіритися своїй другій половинці допоможе детектор. 
 3. Перевірка проводиться фахівцями, яких неможливо обдурити і змусити змінити дані поліграфа. Ви отримуєте правдиві відповіді чоловіка або дружини про вірність.
 4. Можна бути присутнім на тестуванні.

Детектор брехні на зраду дружини відреагує характерним графіком на моніторі. Можна буде побачити, в який момент людина хвилювалася найбільше. Детектор брехні підтвердить зраду чоловіка, якщо вона була. Приховати нічого не вийде.

Як проходить процес

Немає ніяких складнощів у послузі. Замовник, що звернувся, просить наших співробітників перевірити дівчину на детекторі брехні або хлопця. Фахівці можуть запропонувати свій перелік питань, якщо клієнт розгубився з ним. Для узгодження опитувальника він відправляється на пошту замовника. Якщо з’явилися доповнення, то сам клієнт вносить корективи. Питання на поліграфі про зраду повинні бути чіткими. Головне, щоб відповіді виходили тільки «так» і «ні». Ще варто уточнити у пари, що для них зрада. Це важливий момент, адже для когось флірт або усмішка не вважається чимось зухвалим, а інша людина сприймає такі дії як зраду. Коли пара визначилася в значеннях, можна проводити опитування. Перевірити дружину на поліграфі можна всього за дві години. Жінці повісять датчики на пальці і верхній одяг. Перед тим як приступити до роботи, фахівець спілкується з клієнтом, з’ясовує вже деякі факти, тому, коли питання звучать повторно, він не нервує. 

Перед тим як сісти за поліграф перевірки зради, треба з’ясувати ціну цієї дії. Перевірка дружини на детекторі для багатьох чоловіків є останньою крапкою перед серйозними кроками. Але варто врахувати, що не всі можуть проходити поліграф. Є й протипоказання. Не можна починати тестування вагітним жінкам, особам, які страждають на психічні захворювання і перебувають під дією антидепресантів. Можливо, інформація буде зовсім не приємною для ваших вух. Людям з проблемами серця також небажано піддаватися тестуванню. 

Пам’ятайте, людині з чистою совістю нічого боятися. Перевірка дружини або чоловіка на детекторі брехні виявиться корисною, відновить гармонію і взаєморозуміння в сім’ї. Інколи це єдиний способ довести свою правоту.

Замовити дзвінок

  Ім'я *

  Телефон *

  ×
  Call Now Button