Перевірка підлітків на поліграфі

Поліграф для підлітків нічим не відрізняється від дорослого. З точки зору закону, діти, які не досягли віку 14 років, не можуть бути опитані таким способом. Зате з 16 вже можна використовувати детектор брехні для неповнолітніх, але з дозволу батьків і в присутності психолога. Якщо ви звернетеся в нашу компанію, то будьте впевнені, що всі закони будуть дотримані, а результати — зафіксовані.

Поліграф для підлітка часто навіть використовують батьки, які сумніваються, що їх чадо каже правду. Всі ми знаємо, як важко пережити перехідний вік. У цей час відбувається знайомство вже не дитини, але ще й не дорослого з наркотиками, сексом і т. д. Утриматися і щось з цього списку не спробувати вдається не всім. Перевірити підлітка на поліграфі — часом єдина можливість добитися правди. 

Які методи використовують

Відмінностей між тестуванням дорослих і підлітків практично немає. Єдине, що враховується, — робота психологів. Вони індивідуально підбирають питання, які будуть сприйматися дитиною адекватно. Крім того, іноді потрібно, щоб психолог був присутній на опитуванні.

Батькам варто турбуватися, коли є підозри, що дитина: 

 • грає в азартні ігри;
 • приймає наркотики;
 • веде статеве життя (особливо це стосується дівчат);
 • скоїла крадіжку або іншу протизаконну дію.

Перевірити підлітка на детекторі брехні безпечно. Якщо знайти правильний підхід до людини, то весь процес пройде максимально комфортно для обох сторін. У цьому наші фахівці кращі. За роки практики вони навчилися ставити «правильні питання», не викликаючи сильних переживань у підлітка. Вони вміють створювати дружнє спілкування і комфорт під час проходження поліграфа в Україні.

Батькам варто пам’ятати, що вони не у всіх випадках можуть застосовувати детектор. Якщо наші поліграфологи не вважатимуть ваші дії потрібними, то вони мають право відмовити в послузі. Принцип роботи компанії — не нашкодити. Поліграф для проблемної дитини не завжди необхідний. Іноді досить бесіди у психолога, щоб він відкрився фахівцю і в усьому зізнався. 

Особливості

Дитяча та підліткова психіка не така міцна, як у дорослої людини. Потрібен індивідуальний підхід до клієнта, щоб отримати достовірні результати. В нашій компанії працюють не тільки поліграфологи, але й психологи та психотерапевти, які вивчають стан підлітка своїми методами. Перевірка дітей на поліграфі повинна бути акуратною, тому саме ми готові дати гарантію, що будемо вести весь процес максимально обережно. У нас комфортні кімнати, грамотні фахівці і точна техніка. Будь-яка брехня, що зірвалася з губ вашої дитини, буде зафіксована і передана на екран. Повний графік після тестування відправляється для аналізу, а результат видається через кілька годин.

Якщо ви опинилися в складній ситуації і хочете добитися правди, то ми чекаємо вашого дзвінка, щоб допомогти. Всі ціни за послуги будуть виставлені на сайті.

 
Замовити дзвінок

  Ім'я *

  Телефон *

  ×
  Call Now Button