Памятка при тестуванні

Для того, щоб зняти непотрібне напруження і скоротити час співбесіди, рекомендуємо ознайомитися з основними поняттями:

Як працює поліграф?

Поліграф – це пристрій, який фіксує фізіологічні показники організму людини: дихання, серцево-судинну активність, роботу вегетативної нервової системи і тремор (мікрорухи тіла). Робота поліграфа спрямована на фіксацію найменших змін в стані організму, які виникають при переживанні стресу.

Для людського організму поліграф абсолютно нешкідливий!

Як проходить тестування на поліграфі?

Тестування на поліграфі – це насамперед розмова поліграфолога і тестованого. Всі тестові питання попередньо обговорюються, їх формулювання при необхідності змінюється, і лише після цього проводиться запис поліграми (графіків зміни фізіологічних показників при відповідях на тестові питання). Під час запису тесту несподіваних запитань немає.

Не бійтеся проявляти щирість! Все, що запитує поліграфолог потрібно для правильної побудови тестових питань.

Не обговорюються теми політичних або релігійних поглядів, а також інтимна сфера.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !

Поліграфолог ніколи не стане засуджувати тестованого за дії, вчинені ним в минулому! Кожен в житті допускає помилки. Важливо, чи може людина їх визнати й усвідомити, щоб не допускати надалі.

Від чого залежить результат?

Поліграфна перевірка буде пройдена успішно, якщо Ваші відповіді будуть повністю щирими. Тобто, відповідаючи на тестові питання, Ви не будете приховувати якусь значиму інформацію.

Чи можна обдурити поліграф?

Метою будь поліграфного обстеження, насамперед, є підтвердження правдивості слів перевіряється. Тому, будь-яка спроба спотворити фізіологічні показники розцінюється як небажання співпрацювати – тобто, як умисне протидію процедурі тестування. У цьому випадку, незалежно від правдивості відповідей перевіряється, тест буде вважатися проваленим.

Впливає хвилювання на результат?

Всі, хто проходить тестування на поліграфі, хвилюються. Це абсолютно нормально! Поліграф дозволяє легко відфільтрувати прояви будь-якого хвилювання. Але, будь-які спроби заспокоїти себе (боротьба з хвилюванням, спроби ні про що не думати, перенесення уваги на щось стороннє, спроби відсторонитися тощо) створюють спотворення показників і такі поліграми не оцінюються. Тобто тестування автоматично вважається проваленим: “Із-за протидії процедурі тестування” – саме так це формулюється в звіті.

Як успішно пройти поліграф?

Враховуючи вищевикладене, висновок очевидний: все, що потрібно для успішного проходження тестування – це щирість при спілкуванні з поліграфологом і дотримання всіх його інструкцій.

Крім цього, напередодні тестування рекомендується добре відпочити і виспатися. Як мінімум за два дні до тестування не вживайте алкоголь (в будь-яких кількостях), а також наркотичні засоби або психотропні речовини. У день тестування не рекомендується употребять седативні фармацевтичні препарати, антидепресанти або інші препарати, що роблять вплив на психіку або нервову систему, крім випадків, коли прийом препаратів прописаний лікарем. Як мінімум за 4 години до тестування не пийте кави (крім випадків кофеїнової залежності).

ВАЖЛИВО !

На співбесіді Вам потрібно буде пред’явити поліграфологові документ, що засвідчує Вашу особу (паспорт, водійське посвідчення тощо) або мобільний додаток “ДІЯ”. Фотографії паспорта або інших документів до уваги прийматися не будуть.

Тестування на поліграфі – процедура добровільна. Ніхто не має права змушувати Вас його проходити! У той же час Законодавство України дає роботодавцеві право відмовити здобувачеві роботи у працевлаштуванні, у разі його відмови від проходження тестування на поліграфі. Перед початком тестування Вам буде запропоновано оформити Заяву про добровільну згоду на проходження тестування. Без його оформлення тестування проводиться не буде.

Для забезпечення взаємної безпеки співбесіду з поліграфологом буде безперервно фіксуватися за допомогою відеокамери. При цьому, відеозапис не підлягає передачі третім особам, а також Замовнику тестування. Надалі відеозапис буде видалена, згідно стандартів Компанії. У разі відмови обстежуваного від відеозапису – тестування проводитися не буде.

Орієнтовний час співбесіди – 2 години. У рідкісних випадках (наприклад, якщо виникає необхідність перевірити або уточнити отриманий результат) воно може тривати до 3-х годин.

Після проходження співбесіди у Вас буде можливість залишити свій відгук (на зворотному боці Заяви про добровільну згоду на проходження тестування). У разі виникнення будь-яких претензій чи зауважень до роботи поліграфолога, будь ласка, вкажіть це у своєму відгуку. Це дозволить вжити заходів для запобігання подібного в майбутньому та поліпшити якість роботи.

Якщо Ви помітили грубі порушення в роботі поліграфолога або вважаєте, що керівництву “Lie Detection Group необхідно звернути увагу на які-небудь фактори, будь ласка, зафіксуйте це, зателефонувавши за номером +38(068)7160116 (Viber, WhatsApp, Telegram). Для цього Вам потрібно буде назвати оператору своє прізвище, ім’я, по батькові, дату проходження співбесіди і в усній формі викласти суть проблеми. Після Вашого звернення буде проведена службова перевірка та дана оцінка діям поліграфолога. При виявленні у його діях  порушень процедури тестування чи етичних норм, поліграфолог буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності, у тому числі навіть можливе його звільнення.

ПРОХАННЯ : якщо з якихось причин Ви не можете з’явитися на поліграфне тестування або вирішили відмовитися від його проходження – ласка, повідомте про це, зателефонувавши за будь-якого з нижчезазначених телефонних номерів. Причину скасування співбесіди пояснювати не обов’язково.


“LIE DETECTION GROUP”  

м. Київ, пр. Перемоги, 118, 5-й поверх, офіс 522-525

+38 (099) 281-92-92, +38 (096) 285-92-92, +38 (093) 797-92-92, +38 (099) 439-10-42


Бажаємо удачі! Все буде добре!

Замовити дзвінок

    Ім'я *

    Телефон *

    ×
    Call Now Button