Наші переваги

Досвідчені поліграфологи

Усі експерти-поліграфологи Lie Detection Group LLC мають вищу освіту (юридичну чи психологічну) та пройшли спеціальні курси навчання проведенню психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа. Усі співробітники Компанії є членами громадських організацій – “Колегія поліграфологів України” або “Всеукраїнська асоціація поліграфологів”. Підвищення кваліфікації здійснюється завдяки участі у регулярних освітніх заходах, що проводяться профільними організаціями, наприклад, ГО «Колегія поліграфологів України», ГО «Всеукраїнська асоціація поліграфологів» та іншими.

Для підтримки високого освітнього рівня в Компанії регулярно (не рідше двох разів на місяць) проводяться внутрішні семінари згідно зі спеціально розробленим навчальним планом. Крім цього, колективний розум дозволяє виявляти певні патерни в роботі з особами, що перевіряються, розробляти і впроваджувати найефективніші стратегії перевірки на поліграфі «детекторі брехні».

Сучасне обладнання

Під час проведення психофізіологічних досліджень застосовується нове високоточне устаткування – поліграфи виробництва США Lafayette і Axciton. Тестування на поліграфі проводиться у спеціально обладнаних кабінетах – станом на 01.08.2021 року це 4 кабінети, планується розширення.

Система контролю якості

Lie Detection Group LLC – одна з небагатьох Компаній в Україні, яка запровадила систему контролю якості проведених досліджень із застосуванням поліграфу. Усі звіти проходять етап супервізії – перевірку керівництвом Компанії. При цьому також перевіряються поліграми (це графіки зміни фізіологічних показників досліджуваної особи у відповідь на питання), їх якість і обґрунтованість зроблених висновків. Вибірково вивчаються відеозаписи тестувань щодо дотримання протоколу проведення психофізіологічного дослідження. Це дозволяє підтримувати високу якість послуг.

Необхідно зазначити, що відсутність зовнішнього контролю за роботою експерта-поліграфолога, як правило, призводить до його розслаблення та формалізму в роботі (так званого “штампування”). В результаті значно збільшується кількість помилкових висновків: хибнопозитивних («звинувачення невинних») або хибнонегативних («пропуски цілей», «виправдання винних»).

Безперебійна робота

В даний час штат Компанії включає шість поліграфологів (троє чоловіків та три жінки). Два спеціалісти проводять тестування англійською мовою. Це дозволяє забезпечувати безперебійну роботу, у тому числі у вихідні дні, а також у разі хвороб чи періоду відпусток.

Окрім цього, значною перевагою співпраці з нами є можливість заміни експерта-поліграфолога під час проведення повторних чи додаткових тестувань. Адже у кожного спеціаліста свій стиль роботи та своя манера спілкування. І якщо під час спроби отримати визнання з «провалених» питань (виявлено реакції організму, що свідчать про брехню або приховування інформації з питання) між особою, що перевіряється, і поліграфологом виникла конфронтація, то завжди є можливість заміни фахівця. Цього не може забезпечити штатний поліграфолог-одинак або нечисленна Компанія.

Значна база даних перевірених осіб

Станом на 01.08.2021 року база даних осіб, які перевірялися у Lie Detection Group LLC, становить понад 8000 звітів. Накопичення матеріалів продовжується.

Все більше компаній як обов’язковий етап відбору кандидатів на працевлаштування впроваджують перевірку на поліграфі «детекторі брехні». Зростає кількість осіб, які вже проходили таку перевірку, зокрема, тих, хто неодноразово тестувався на поліграфі.

Наявність під рукою результатів попередніх досліджень суттєво підвищує ефективність поліграфної перевірки. Крім цього, у разі протидії тестуванню особи, що перевіряється, наявність додаткових матеріалів (поліграм) допомагає зрозуміти особливості її реагування і зробити точні висновки.


Lie Detection Group
4.8
На основі 21 відгуків
powered by Google
Все сподобалось. Дякую Анні за професіоналізм.
Ольга БиланОльга Билан
11:56 30 Dec 23
Допомогли знайти крадія на підприємстві. Рекомендую.
Alexander ALAlexander AL
11:06 30 Dec 23
Irina IronsIrina Irons
11:03 30 Dec 23
Natali KamlovaNatali Kamlova
10:58 30 Dec 23
Al NiAl Ni
09:43 30 Dec 23
Повністю задоволена роботою поліграфістів! Дякую!
Vitka KvitkaVitka Kvitka
09:41 30 Dec 23
Дуже професійний та якісний підхід до роботи!
Трохи задовго, як на мене, але було цікаво! Спеціаліст все ретельно пояснила, тож даремно я хвилювалась 🙂
Все сподобалось
js_loader
Замовити дзвінок

    Ім'я *

    Телефон *

    ×
    Call Now Button