Детектор брехні. Поліграф у Львові і по Україні

Перевірка на детекторі брехні у Львові

Існують ситуації, коли важливо знати, чи правду каже ваш співрозмовник. За таких обставин здогадок і припущень недостатньо. До числа таких випадків відносяться:

 • пошук нового працівника на важливу посаду, яка вимагає бездоганної репутації;
 • пропажа важливої документації або зразка, в якій, швидше за все, замішаний хтось із співробітників;
 • під час судового процесу, учасник якого надає неповну або підозрілу інформацію.

Наша компанія пропонує перевірити на детекторі брехні у Львові, щоб дізнатися відповідь напевно. Однак дана послуга може бути корисна не тільки організаціям, але і приватним особам. Наприклад, тестування дозволить виявити подружню зраду або вирішити інші гострі питання. Таким чином, бюро пропонує оптимальний варіант для вирішення неприємних і складних ситуацій, в яких важливо знати чітку відповідь, – перевірити на поліграфі отриману інформацію.

Вартість послуги

Дану процедуру можна провести у Львові за вигідними і доступними цінами. Варто відзначити, що співробітники Бюро не просто використовують обладнання, а й уважно знайомляться з нюансами справи, щоб підібрати найбільш підходящі питання.

Крім цього, перевірка на поліграфі у Львові виконується з наданням докладного звіту, в якому описуються результати. Колектив бюро має багатий досвід роботи в даній сфері, а також регулярно проходить підвищення кваліфікації. Вибираючи нас, клієнт оплачує використання найбільш надійного і сучасного обладнання. Більш того, якщо після процедури не буде чіткої відповіді на питання «Бреше людина що перевіряється, чи ні?», Клієнту повернуть повну вартість послуги.

Ми робимо такі послуги доступними, тому у клієнтів є можливість оплатити їх розстрочкою протягом трьох місяців. При цьому ніякі відсотки не нараховуються.

Ми пропонуємо вигідні умови оплати – при внесенні 50% від вартості послуги другу половину можна погасити протягом 3 місяців без відсотків.

ВАРТІСТЬ ПЕРЕВІРКИ НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ

Особливості перевірки на поліграфі

Варто відзначити, що змусити пройти тестування на поліграфі в обов’язковому порядку не можна нікого. Відмова від проходження детектора брехні не може вважатися доказом провини. Компанія працює в рамках законодавства, слідуючи всім державним вимогам щодо використання поліграфа.

Існує декілька способів, за допомогою яких можна обдурити детектор брехні. Однак наша компанія приймає ряд ефективних заходів, які виключають таку можливість. Як правило, для того щоб «перехитрити» поліграф, використовуються:

 • алкогольні напої та наркотики;
 • медичні сильнодіючі препарати;
 • психологічні методики;
 • хімічні речовини.

Крім того, до таких способів відноситься поведінкова протидія, яка може вплинути на обладнання. Однак співробітники бюро знають всі хитрощі, які можуть використовуватися при проходженні перевірки на детекторі брехні у Львові, а також методи боротьби з ними. З цієї причини перед кожною процедурою виконується ретельний аналіз ризиків і проводиться профілактика. Ми уважно вивчаємо отримані дані, щоб дати замовнику точну і чітку відповідь.

Таким чином, висококваліфікований колектив і першокласне обладнання забезпечують надійність результату, в якому клієнт може бути повністю впевнений!

Переваги співпраці з компанією

Співпраця з Бюро у Львові дає наступні переваги:

 • послуги від досвідчених співробітників, які раніше працювали в правоохоронних органах;
 • професійне обслуговування при перевірці на детекторі брехні у Львові;
 • гарантія на результат;
 • інноваційне обладнання;
 • вигідна вартість.

Таким чином, послуги від кампанії – запорука впевненості замовника в будь-якому спірному питанні!

Високу ефективність поліграфного тестування в Центральному бюро розслідувань та Безпеки забезпечують:

 • сертифіковані і досвідчені експерти-поліграфологи;
 • високотехнологічне обладнання світових брендів (Lafayette, Axciton).

Перевірка на поліграфі – це найшвидший і достовірний спосіб дізнатися правду, який позбавляє від затяжних розслідувань і судових розглядів, а також вирішує спірні питання і конфліктні ситуації будь-якого характеру.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГИ БЮРО

Центральне Бюро розслідувань та Безпеки надає послуги перевірки на поліграфі детекторі брехні по всій території України: Київ, Житомир, Днепр, Суми, Полтава, Кропивницький, Рівне, Луцьк, Львів, Чернігів, Черкаси, Івано-Франківск, Ужгород, Одеса, Вінниця, Харків, Хмельницький, Тернопіль. detector_lji_dnepr_dnepropetrovsk
Замовити дзвінок

  Ім'я *

  Телефон *

  ×
  Call Now Button